HAKKIMIZDA  
Ükemizde 90' lı yılların sonlarına doğru hız ve önem kazanan fuarcılık sektörü beraberinde uluslararası nitelikte fuar alanlarının inşa edilmesine ve fuar dekorasyon sektörünün ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Fuar standı bir firmanın kurumsal kimliği açısından büyük önem arz etmekte ve bir anlamda firmanın vitrini özelliğini taşımaktadır. Bu bilinçle 2001 yılında kurulmuş olan Kurumsal Tanıtım Fuar Hizmetleri henüz ortaya çıkan bu sektörün ilk firmalarından biri olarak yeniliklere öncülük etmiştir. Yurt içinde düzenlenen sektörel fuarların tamamında hizmet verebilecek kapasite ve yeterlilikte olan Kurumsal Tanıtım Fuar Hizmetleri, katılımcı firmaların farklı ihtiyaçlarına farklı tür stand malzemeleri kullanarak cevap verebilmektedir. Gerek ekonomik ve modüler, gerekse mimari zenginliğe sahip ahşap boyama türünde standlar üretebilmekte ve konusunda ihtisaslaşmış personeli sayesinde süratle imalat ve montaj yapabilmektedir.

İyi bilinmelidir ki başarılı bir stand her şeyden evvel katılımcı firmayı iyi tanımakla başlar. Fuar katılımcısının sektördeki yerini, fuardan beklentilerini ve hedeflerini belirledikten sonra bu kriterlerde bir standın tasarımına geçilir. İstenen tasarım ortaya çıkıncaya dek katılımcı firma ile yakın temas halinde çalışılır. Yapılan tasarıma uygun malzeme seçimi ve tedariğinin ardından imalat safhası başlar. Hassas biçimde malzeme işleyen makinalar ve deneyimli personel yardımı ile gerçekleşen imalatın her aşaması gerekli kontrollerden geçirilmekte ve denetlenmektedir. Fuar alanına sevkiyat ve montaj aşaması, imalatı gerçekleştiren personel tarafından titizlikle ve süratle yapılır. Fuar sahasında yapılan çalışmalar, sırası ile zemin montajından başlayarak, taşıyıcıların inşa edilmesi, raf, vitrin ve tavan uygulamaları, alçı ve boya tatbiki, elektrik tesisatı ve aydınlatma gibi faaliyetlerle devam eder, dijital baskı ve logo çalışmaları ile son bulur. Standın profesyonel temizlik şirketince temizlenmesi ve fuar esnasında ihtiyaç duyulacak masa, sandalye, buzdolabı, su ısıtıcısı ve bunun gibi mini mutfak malzemelerinin tedarik edilerek standa konulması standart hizmetler arasındadır. Kurumsal Tanıtım Fuar Hizmetleri tüm bu süreçlerin sonunda çalışmaları tamamlamış olarak katılımcı firmaya anahtar teslimi hizmet sunar.

Fuar açılış saati geldiğinde bazen size teslim edilen stand beklentilerden ve bir markanın kurumsal kimliğini yansıtacak kaliteden çok uzak olabilmektedir. Çoğunlukla telafi edilemeyen bu hatalar nedeni ile katılımcı firmalar haklı olarak dekorasyonu gerçekleştiren ekibin güvenilir ve tecrübeli olmasını çok önemsemektedir. Kurumsal Tanıtım Fuar Hizmetleri kendi sektöründe güven ve tecrübe bakımından çok parlak bir pozisyon edinmiştir.

Kurumsal Tanıtım Fuar hizmetleri kaliteli ve özverili çalışmaları sayesinde her sektörden geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Tamamen fuar dekorasyonu alanında ihtisaslaşan ve fuar realitelerini iyi bilen Kurumsal Tanıtım Fuar hizmetleri ekibi, fuar dekorasyonu konusunda çağın ihtiyaçlarına uygun yenilik ve dönüşümlere cesaretle öncülük etmektedir.